HAKKIMIZDA

KAROT sektörü, inşaat sektörünün vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. 15 yılı aşkın zamandır KAROT sektörü ile uğraşan ekibimiz, 2014 yılı sonlarında Beylikdüzü/İSTANBUL da “KORGAN KAROT” firma unvanı ile firmamız kurulmuş olup alanında profesyonel anlamda faaliyet göstermeye başlamıştır.

Firmamız, her geçen gün müşteri portföyünü genişleterek, başta İstanbul ve ilçeleri olmak üzere çevre illere de yayılan, alanında uzmanlaşmış kadrosu ve hizmeti ile, beton delme, beton kesme, beton kırma sistemleri ile sektöründe Kaliteli hizmet vermeye başladı ve devam ediyor.

Firmamız, teknolojik olarak sürekli yenilenen, sorumluluğun bilincinde ve ilkeli yaklaşımıyla sektörün örnek firmalarından biri haline gelmiştir.

Firmamız tarafından, her türlü beton delme, beton kesme, beton kırma, bina yıkımı ve kat indirme gibi işleriniz için sizi en kolay ve en doğru sonuca ulaştıracak çözümler üretir.

Sayın Müşterilerimiz;

Korgan KAROT olarak sizlere her zaman en kaliteli hizmeti, en doğru zamanda, kusursuz bir şekilde sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Firmamız kurulduğu günden bu güne her türlü zor şartlar altında koşulsuz müşteri memnuniyeti ile her türlü projelerinize çözüm üretmeye devam ediyor.

Teknolojik, profesyonel cihazlar ve karotçuluk alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz tarafından işleriniz en güzel ve en kısa zamanda teslim edilir.

 

Tel: 0 532 013 4252
Tel: 0 539 320 4252

E-Mail: info@korgankarot.com